ZACHODNIE MEBLE UŻYWANE W SZCZECINIE

KOMIS MEBLOWY I SPRZEDAŻ ZACHODNICH MEBLI UŻYWANYCH WYSOKIEJ JAKOŚCI

  • Start
  • Warto wiedzieć
  • Konserwacja mebli

Konserwacja mebli

Konserwacja i renowacja mebli z drewna

Drewniane meble są synonimem luksusu i trwałości. Jednak, jak każdy przedmiot ulegają zużyciu. Dotyczy to głównie powłok zewnętrzny, które odpowiadają za estetykę oraz ochronę drewnianego mebla. Renowacja to proces złożony, ale nie skomplikowany. Celem tego zabiegu jest przywrócenie meblom pierwotnego stanu technicznego oraz funkcji które spełniają. Tak samo istotny jest powrót do estetycznego wyglądu, jednocześnie zachowując sygnatury, znaki i ciekawe ślady jakie wywarła na nich historia.

Konserwacja natomiast to odnowa mebli, które mają wartość sentymentalną. Mogą to być meble muzealne, kolekcjonerskie, pamiątkowe, itp. Oba procesy przywrócenia dawnego wyglądu, powinny być wykonywane przez profesjonalistów.

09
10
11
12

Odnowa mebli mająca przywrócić dawny blask

Renowacja i konserwacja mebli ma na celu przywrócić je do dawnego stanu świetności. W naszym Salonie meblowym znajdziecie Państwo wiele mebli w doskonałym stanie technicznym. Sprowadzamy wyłącznie meble w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Zapraszamy do odwiedzin naszego Salonu.