ZACHODNIE MEBLE UŻYWANE W SZCZECINIE

KOMIS MEBLOWY I SPRZEDAŻ ZACHODNICH MEBLI UŻYWANYCH WYSOKIEJ JAKOŚCI

  • Start
  • Oferta Mebli
  • Obrazy, ceramika, bibeloty

Obrazy, ceramika, bibeloty

Szeroki wybór obrazów i nietuzinkowych dekoracji

Bibeloty to niewielkie przedmioty, często nie mające żadnej wartości użytkowej. Ich jedynym zadaniem jest ozdoba półek, szafek, itp. Wykonane najczęściej ze zdobionej porcelany, laki, srebra lub złota. Posiadają natomiast wartość estetyczną. Pośród bibelotów można wymienić między innymi: porcelanowe pudełka, flakoniki, puzderka, figurki oraz inne podobne. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z pokaźnym wyborem tych i podobnych przedmiotów, którymi możecie Państwo uatrakcyjnić wygląd Waszego wnętrza.

Nasz Salon prowadzi także sprzedaż różnych dzieł sztuki. Na uwagę zasługują obrazy. Posiadamy wiele malowideł pochodzących z różnych okresów, a także wykonanych różnymi technikami malarskimi. Obrazy zadowolą zarówno koneserów sztuki jak i osoby, które po prostu szukają ładnej ozdoby ściany. W celu obejrzenia całej kolekcji zapraszamy do dowiedzenia naszego Salonu.

Poniżej aktualna oferta naszego salonu meblowego

Poniższa oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W związku z ciągłą sprzedażą i dostawami, prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności danego towaru.

DSC 1542
DSC 1547
DSC 1576
DSC 1578
DSC 1580
DSC 1581
DSC 1583
DSC 1586
DSC 1591